עו"ד גנור איננו עוסק עוד בנושאי האתר, והוא מוגש לקוראים כמידע בלבד, שאיננו מעודכן.

רשלנות שיפוטית

רשלנות שופט | רשלנות עובד ציבור

עורך דין ונוטריון אורי גנור
אורי גנור עו"ד ונוטריון

שלח פנייתך >>  אודות 

אורי גנור עו"ד ונוטריון

בשנים 1980 ועד 2001 ייצג משרד עו"ד אורי גנור גופים וחברות מגוונים, לרבות עיריית ירושלים, המועצה המקומית ערד, רשות שמורות הטבע, מינהל מקרקעי ישראל, האיגוד העולמי ליהדות מתקדמת, אגודת הרופאים והרוקחים ההומאופטיים בעולם, חברות בנייה קבלניות שונות ולקוחות פרטיים, והופיע באלפי משפטים בנושאים שונים ובבתי המשפט השונים.

משנת 2001 עד לדצמבר 2010 היה עו"ד גנור הבעלים של משרד שעסק בעיקר בעבודות נוטריוניות מורכבות ומגוונות, והוא משמש עד היום כיועץ מומחה בנושאים נוטריוניים, באותו משרד.

צוות המשרד כלל 10 עובדים ( לרבות עובדי ונותני שירותים חיצוניים כ" פרי לאנס " ). המשרד הראשי ממוקם היה בתל אביב ובנוסף היו עוד 3 סניפים: בחיפה, בירושלים ( בהם פועלים נוטריוניים ) ובראשל"צ. המשרד ממשיך לעבוד גם כיום בתל אביב, באותה מתכונת, ובאותו היקף, כשעו"ד גנור הינו יועץ נוטריוני בכיר ומומחה באותו משרד. את הפעילות המשפטית הקשורה ברשלנות המשפטית מבצע עו"ד גנור בנפרד ובלי שום קשר לפעילותו כאמור במשרד.

לאתר המשרד הנוטריוני: www.notaryservices.co.il

בין לקוחות המשרד אותם שירת עו"ד גנור ב 10 השנים האחרונות, וממשיך לשרתם גם כיום כיועץ מומחה כאמור,  משרדי עו"ד בתל אביב ובישראל כולה, ביניהם מהגדולים והמובילים בישראל,  משרדי ממשלה שונים, פרופסורים, דוקטורים, אנשי עסקים ואקדמיה, חברות פרטיות וכאלו הנסחרות בבורסה, רואי חשבון, עמותות ציבוריות, חברות היי טאק, ואלפי לקוחות פרטיים.

עו"ד גנור הגיש בעבר מספר עתירות לבג"ץ וביניהם כאלו שזכו לפרסום ציבורי רב וללמוד בפקולטה למשפטים:

  • בג"צ גנור נגד היוה"מ לממשלה, בפרשת מפולת המניות הבנקאיות (לפסק הדין

  • בג"צ גנור נגד היוה"מ לממשלה, בפרשת השר שאקי (לפסק הדין)

עו"ד גנור שירת בצבא בתפקידים קרביים בצנחנים, וסיים את שירותו הצבאי בדרגת קצונה, והוא אב לשתי בנות.

עו"ד גנור החליט להתמסר לייצוג לקוחות בנושאים של רשלנות שיפוטית, להגיש בשמם ולייצגם בתביעות נגד שופטים, כנגד עובדי ציבור וכנגד המדינה, או העירייה, או המוסד הציבורי כמעביד שלהם, וכנגד כל מי שביצע תפקיד שיפוטי או מעין שיפוטי בעניינם, התרשל, ובכך הזיק להם.

עו"ד גנור מבקש להדגיש כי מעולם לא היה בחיכוך כלשהו, קטן כגדול, עם שופט או בית משפט כלשהו, ואין בלבו דבר וחצי דבר אישי נגד שופט כלשהו. ההחלטה לייצג לקוחות בנושאים המפורטים באתר נובעים אך ורק משיקולים ענייניים, ומהכרתו כי המערכת המשפטית,  גרמה וגורמת לחלק מהאזרחים נזקים קשים שמגיע לפצות עליהם. הוא רואה בזה ייעוד ושליחות עבור החברה בכלל, והניזוקים/הקורבנות של המערכת בפרט.

עו"ד גנור יהיה רשאי לסיים את הייצוג ולהשתחרר מהטיפול בתיק, עוד לפני סיומו, כאמור ב הסכם שכר הטרחה המופיע באתר. לפיכך, יהיה שכר הטרחה בנוי כך שרובו יהיה באחוזים מהסכום שייפסק, וחלקו משכר טרחה שאיננו תלוי בתוצאות. הסיבה היא שמשפטים יכולים להימשך תקופה ארוכה ( והעניין ודאי מוכר למי שניפגע מהמערכת, ומוצא את עצמו מעיין באתר זה ), ועו"ד גנור איננו מעוניין להתחייב מראש להמשיך ולייצג את הלקוח עד שיסתיים המשפט ( לנצח..). עניין זה יידון עם כל המעוניין בשירותי המשרד.